Doporučenia

Doporučenia

DeflaGyn® predstavuje účinné riešenie na zlepšenie výsledkov . Je to vaginálny gél s účinnosťou potvrdenou klinickými dátami, ktorý je vhodný na použite práve pri náleze nejasného steru alebo pri zhoršených nálezoch na krčku maternice .
Inofolic podporuje činnosť vaječníkov, zvyšuje počet kvalitných a oplodnenia schopných vajíčok. Folandrol prispieva k plodnosti , správnej reprodukčnej funkcii,k správnej spermatogenéze a k ochrane buniek (spermií) pred oxidačným stresom.
Účiné riešenie je krém LACTOFEEL.
Rakovina krčka maternice je druhým najčastejším nádorovým ochorením žien do 50 roku veku.

Obsahuje: Presnejšiou metódou vyhodnotenie buniek , vyšetrenie HPV a baktérie

Konečná/obyčajná metóda/ toto neobsahuje a nie je súčasťou prevencie.

VŠZP hradí cez peňaženku zdravia MAXI.

100 % prírodný výťažok z peľového zrna spolu s vitamínom E zmierňuje nepríjemné sprievodné prejavy menopauzy: návaly tepla, zmeny nálad, nespavosť, nervozitu, zvýšené potenie, bolesti kĺbov.

Výživový doplnok s komplexom PureCytonin, ktoré podporujú menopauzálny komfort a s obsahom vitamínu E, antioxidantom prispievajúcim k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Najčastejšie žiadané služby

TRISOMY testy

ZDRAVIE PLODU NIEJE HÁDANKA

Trisomy test(vady plodu)
Neinvazívnym, bezpečným a bezbolestným spôsobom sa dajú z krvi tehotnej ženy získať dôležité informácie o zdraví dieťatka v brušku. TRISOMY testy sú neinvazívne prenatálne vyšetrenia, ktoré už v prvých troch mesiacoch gravidity dokážu vylúčiť vybrané chromozómové poruchy plodu..
Čítaj viac

Kultivačné vyšetrenie

Nepodceňujte baktérie, ktoré ohrozujú vaše zdravie a prudko zhoršujú Váš zdravotný stav.
Čítaj viac
Image
„Liquid-Based“ cytológia (LBC)

LBC cytologia

ODPORÚČAME !

 

Výhody LBC oproti konvenčnej cytológii

„Liquid-Based“ cytológia (LBC) minimalizuje nedokonalosti konvenčnej cytológie. Keďže sa ster vďaka špeciálnej tekutine v odberovej nádobke a technologickému postupu spracováva v automatizovanom procese, výsledkom je čistejší náter, ktorý uľahčuje vyšetrenie danej vzorky. Znižuje sa tak počet tzv. falošne negatívnych výsledkov.

.
Čítaj viac